Znowu doczekaliśmy czasu w którym na branżę ślubną nałożono daleko idące ograniczenia. Dotykają one zarówno nas, firmy i osoby zajmujące się organizacją i obsługą uroczystości, jak i naszych klientów. Jeżeli jednak pomimo panujących obostrzeń nie zrezygnowaliście z organizacji ślubu i wesela chciałbym przedstawić ofertę dopasowaną do rzeczywistości w której jesteśmy zmuszeni funkcjonować. Ponieważ drastycznie została ograniczona ilość dopuszczalnych uczestników wesela, w wielu wypadkach odbywają się one w gronie najbliższej rodziny i z mniejszym rozmachem.

Dlatego oferuję reportaż ślubny o nieco mniejszym zakresie w bardzo atrakcyjnej cenie. W skład proponowanej usługi wchodzi wykonanie reportażu z uroczystości ślubnej, trzech godzin przyjęcia, sesja z gośćmi oraz mini sesja ślubna w dniu uroczystości. Istnieje możliwość nieodpłatnego rozszerzenia pakietu o zdjęcia na przygotowaniach do ślubu.

Ponieważ w związku z pandemią i zakazami często wynikają problemy z dotychczas wniesionymi wpłatami za zarezerwowane usługi w przypadku zmiany terminu lub odwołania uroczystości, proponuję Państwu gwarancję COVID – ową. Jeżeli Wasza uroczystość zostanie odwołana z powodu zakazu organizacji wesel, wniesiony zadatek może zostać zwrócony, przeksięgowany na poczet rezerwacji nowego terminu (jeżeli jest on wolny), lub zamieniony na voucher na sesję ślubną, rodzinną, dziecięcą. Zapis ten znajduje się w zawieranej pisemnie umowie.