Dobrze zrealizowany reportaż ślubny pozwala zachować na lata wspomnienie o wyjątkowych chwilach. Staram się opowiadać Waszą historię w taki sposób, aby osoba oglądająca poczuła się jak uczestnik wydarzeń. Nawet jeżeli nie brała w nich udziału. Ważny jest każdy detal, spojrzenie i dotyk. Reportaż z dnia ślubu to chwytanie ulotnych spojrzeń, uśmiechów i emocji. To Wy oraz ludzie, którzy Was otaczają swoją miłością. To także mnóstwo drobiazgów składających się na atmosferę tego wyjątkowego dnia.

reportaż ślubny Koszalin

Pracę najczęściej rozpoczynam od fotografowania przygotowań do ślubu. Jest to czas wielkiej rodzinnej krzątaniny przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej. Malowanie, czesanie, ostatnie poprawki przed publicznym wystąpieniem. Przygotowywanie sukni ślubnej, witanie gości przyjeżdżających na uroczystość. Pełen radosnego podniecenia czas oczekiwania na przybycie pana młodego . Wszystko to co wówczas się dzieje to wspaniały temat dla fotografa. Kulminacyjnym momentem przygotowań jest zazwyczaj udzielenie błogosławieństwa przez rodziców i wyjazd do kościoła.

piękne zdjęcia ze ślubu w plenerze

W trakcie uroczystości ślubnej staram się jak najmniej rzucać w oczy i nie ingerować w bieg zdarzeń. Jestem we właściwym miejscu, w odpowiednim czasie, aby zatrzymać w kadrze ulotne chwile. Fotografuję nie tylko parę młodą, ale również gości, detale i dekoracje.

ślub w plenerze Koszalin i okolice

A kiedy nie widzicie mnie w pobliżu bądźcie pewni, że nie wyszedłem na chwilę lecz szukam innych ujęć, innej perspektywy. Na pewno z uroczystości ślubnej otrzymacie ode mnie wiele zdjęć.