Reportaż ślubny

Dobrze zrealizowany reportaż ślubny pozwala zachować na lata wspomnienie o wyjątkowych chwilach. Staram się opowiadać o dniu ślubu w taki sposób, aby osoba oglądająca poczuła się jak uczestnik wydarzeń. Nawet jeżeli nie brała w nich udziału. Ważny jest każdy detal, spojrzenie i dotyk. Reportaż z dnia ślubu to chwytanie ulotnych spojrzeń, uśmiechów i emocji. To Wy, ludzie którzy otaczają Was swoją miłością i mnóstwo drobiazgów składających się na atmosferę tego wyjątkowego dnia.

reportaż ślubny Koszalin

Pracę najczęściej rozpoczynam od fotografowania przygotowań do ślubu. Jest to czas wielkiej rodzinnej krzątaniny przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej. Malowanie, czesanie, ostatnie poprawki przed publicznym wystąpieniem. Przygotowywanie sukni ślubnej, witanie gości przyjeżdżających na uroczystość. Pełen radosnego podniecenia czas oczekiwania na przybycie pana młodego . Wszystko to co wówczas się dzieje to wspaniały temat dla fotografa. Kulminacyjnym momentem przygotowań jest zazwyczaj udzielenie błogosławieństwa przez rodziców i wyjazd do kościoła.

W trakcie uroczystości ślubnej staram się jak najmniej rzucać w oczy i nie ingerować w bieg zdarzeń. Jestem we właściwym miejscu, w odpowiednim czasie, aby zatrzymać w kadrze ulotne chwile.

Go Top