Zapewne jak wszyscy nowożeńcy chcielibyście otrzymać jako wynik pracy fotografa piękne zdjęcia ślubne. Na pewno nie raz oglądaliście albumy ślubne rodziny i znajomych. Jedne budziły zachwyt inne po prostu były dokumentacją dnia ślubu. Cóż… Nie zawsze jest to zależne od fotografa.

Aby powstały piękne zdjęcia ślubne…

W tym dniu pracuje dla Was cały sztab ludzi. I to suma ich wysiłku i zaangażowania wpływa na zadowolenie Wasze i Waszych gości. Wpływa także na to co zobaczycie na zdjęciach. W tym dniu każdy szczegół ma znaczenie. Od wystroju kościoła po oprawę świetlną sali weselnej. Już sam wybór sali o odpowiednim klimacie i wielkości nie jest rzeczą prostą.

Szaleństwa na parkiecie…

Ważne jest w jaki sposób bawią się Wasi goście. Z mojego punktu widzenia, fotografa ślubnego, najciekawsze zdjęcia powstają w czasie zabawy toczącej się wokół Pary Młodej. Również zabawa w większych grupach wyzwala wiele emocji. Często goście rozgrzani zabawą decydują się na solowe popisy co stwarza możliwość zrobienia wyjątkowo dynamicznych zdjęć. Jeżeli jeszcze Wasza orkiestra lub DJ potrafi w ciekawy sposób oświetlić parkiet, efekt jest murowany.

Toasty i zabawy przy stołach…

Stanowią doskonałą okazję do uchwycenia weselników, również tych rzadziej goszczących na parkiecie. Zawsze wybieram momenty w których dużo się dzieje, jest dużo śmiechu i radości. I możecie być pewni, że zdjęciami które otrzymacie nikt nie będzie zakłopotany. Zdjęcia zanim zostaną poddane dalszej obróbce przechodzą ostrą selekcję. W efekcie w Wasze ręce trafiają zdjęcia starannie dopracowane i pięknie opakowane.