francesco pace
francesco pace
2022-05-15
Bardzo udana współpraca z fotografem, który wykonał nam piękne i naturalne zdjęcia. Część reportażowa zawiera wszystkie momenty mszy i przyjęcia, oddając emocje nasze jak i naszych gości. Wszyscy zostali uwiecznieni, nikt nie został pominięty. Fotograf bardzo dyskretny zarówno w kościele jak i podczas wesela, w ogóle nie rzucał się w oczy. Do tego bardzo fajny kontakt i profesjonalne wykonanie. Materiał oddany w krótkim czasie, obszerny. Nic, tylko polecać!
K. K.
K. K.
2022-05-11
Subtelność oraz kreatywność ujęć czynią fotografie pana Grzegorza magicznymi. Wprawne oko sięgające dalej niż wzrok plasują Go w gronie profesjonalistów. Przy tym pokora i wsłuchanie się w oczekiwane rezultaty czynią współpracę tym przyjemniejszą co owocną, za którą ogromnie dziękujemy. Szczęśliwi posiadacze uwiecznionych chwil.
Bogna
Bogna
2022-05-07
Pan Grzegorz to gwarancja wspaniałej współpracy i jeszcze lepszego efektu końcowego. Sympatyczny, spokojny, słucha życzeń klienta i zamienia je w magiczne i pełne uczuć zdjęcia, których pozazdrościłaby niejedna para. Każdy moment naszego ślubu został przez niego uwieczniony tak samo, jak emocje nasze i naszych bliskich. Niezwykłe oko do szczegółów, otwarty na pomysły i sugestie pary młodej. Zdjęcia są przepiękne, naturalne, obróbka delikatna, ale jednocześnie wyjątkowa.. cóż mogę dodać? Chyba tylko jeszcze uczciwe wynagrodzenie, szybki czas realizacji i przepiękne oddanie materiału na nośniku USB w rustykalnym, pamiątkowym pudełku. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i szczerze polecamy tego profesjonalistę parom z Koszalina i okolic.