Kontakt

Jeżeli interesuje Was dobry fotograf ślubny nie zwlekajcie zbyt długo z rezerwacją terminu. Chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat mojej oferty fotografii ślubnej? Zadzwońcie lub napiszcie. Chętnie umówię się na spotkanie aby na spokojnie, przy kubku aromatycznej kawy przedstawić szczegóły. Będziecie mogli zapoznać się z większą ilością zdjęć ślubnych i opowiedzieć o swoich oczekiwaniach. Wspólnie wybierzemy najlepiej dopasowaną ofertę i zakres realizacji. Ponieważ do omówienia jest sporo aspektów związanych z realizacją reportażu ślubnego oraz sesji ślubnej, proponuję zarezerwować przynajmniej godzinę czasu. Ponieważ chciałbym abyście byli pewni swojego wyboru, postaram się odpowiedzieć na wszelkie istotne pytania.

portret ślubny

Jeżeli macie dużo pytań proponuję kontakt telefoniczny. Jestem do dyspozycji pod numerem 796 587 012. Gdybym nie mógł odebrać niezwłocznie oddzwonię. Jeżeli interesuje Was dostępność terminu lub przybliżona cena zdjęć napiszcie studio@monochromatyczne.pl albo skorzystajcie z zamieszczonego poniżej formularza.

dobry fotograf ślubny

Podstawą rezerwacji terminu jest podpisanie umowy pomiędzy Parą Młodą, a fotografem. Zawiera ona szczegółowe uzgodnienia dotyczące realizacji i określa zakres wzajemnych zobowiązań. Umowa zabezpiecza zarówno Wasze jak i moje interesy.

Go Top