Jeżeli planując organizację uroczystości ślubnej stanęliście przed wyborem fotografa to jesteście w dobrym miejscu. Ze swojej strony oferuję bogate doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Gwarantuję sympatyczną i bezstresową współpracę. Na pewno swoją obecnością nie umęczę Was ani Waszych gości, a z efektów mojej pracy będziecie zadowoleni.

Jako fotograf ślubny najczęściej pracuję w Koszalinie i jego okolicy. Oczywiście w przypadku wcześniejszych rezerwacji także w innych miejscowościach zachodniopomorskiego i pomorskiego.

Dlaczego fotografia ślubna?

Ponieważ lubię przebywać tam gdzie dużo się dzieje i jest wiele pozytywnych emocji fotografia ślubna stała się moim głównym zajęciem. Uwielbiam pracować z ludźmi i dzielić z nimi ich radość, a kilkanaście godzin biegania z aparatem w ręku sprawia mi przyjemność.  Mam szczęście robić to co lubię, towarzysząc swoim parom i ich bliskim w wyjątkowych chwilach.

Jako fotograf ślubny…

W swojej pracy stawiam na klimatyczny reportaż i pełne żywiołu sesje plenerowe. Zależy mi aby fotografie były jak najbardziej naturalne. Aby budowały spójną opowieść, oddając wiernie atmosferę dnia ślubu. W trakcie reportażu pozostaję na pozycji obserwatora, nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Nie ustawiam, nie zmuszam do nienaturalnego pozowania, a na weselu doskonale się bawię razem z gośćmi. Jeżeli zatem zależy Wam na naturalnych, pełnych radości zdjęciach jestem fotografem dla Was.

Jako doświadczony fotograf…

Zdaję sobie sprawę jak ważny jest w Waszym życiu ten dzień. Wiem ile kosztował przygotowań. Podobnie jak Wy chcę aby wszystko było idealne i aby w pamięci zostały same dobre wspomnienia. Dlatego dokładam wszelkich starań aby zdjęcia ślubne, które otrzymacie były cenną pamiątką. Abyście chętnie do nich wracali, zarówno krótko po ślubie jak i po latach. Staram się aby fotografie odzwierciedlały piękno otaczającego Was w tym dniu świata, oraz emocje towarzyszące Wam i Waszym bliskim.

Zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami i przykładową ofertą. Jeżeli spodoba Wam się mój sposób fotografowania zapraszam na spotkanie.